• Ilzenes iela 1B, Rīga, LV-1005
  • P-Pt: no 8.00 lidz 20.00
Kontakti
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Preču katalogs
0
0.00
Jūsu grozs ir tukšs

PIRKTMETALU.LV nodarbojas ar dažāda metāla izstrādājumiem mazumtirdzniecības sektorā.

 

Mēs palielinam pastāvīgu klientu loku, paplašinam piedāvātās produkcijas sarakstus un aptveram jaunus virzienus un pakalpojumus.

Mūsu galvenais mērķis ir sniegt un piedāvāt klientiem ļoti ērtu metāla iepirkšanos interneta vidē-tiešsaistē ekonomējot klienta laiku un ērtību.

Mēs izstrādājām dažādas kolkulācijas sistēmas uz vissu mūsu produkciju,kuras ļauj mūsu klientiem ļoti ērti izvēlēties kādos daudzumos un kādās mērvienībās ir nepieciešams produkts, sarēķinot to uzreiz cenas diapazonā.

 

Mēs piedāvājam metālu no Eiropas un NVS valstīm, piegādājam nerūsējošu tēraudu un ražojam jebkuras sarežģītības konstrukcijas.
Vai Jūs kādreiz domājat kas ir metāls un kādu vietu tās aizņem Jūsu dzīvē? Apskatieties apkārt un padomājiet par to. Iedomājieties, ka jūs kāpiet lejā pa kāpnēm, kuri ir izgatavoti no metāla, jums apkārt ir metāliska mājas konstrukcija, izejot no mājas jums apkārt ir mašīnas, bērnu laukumi, apgaismojuma stabi, beņķi, žogi un tas viss ir no metāla.

 

Tieši ar šāda metāla tirdzniecību arī nodarbojas „PIRKTMETALU.LV”. Plašs mūsu produkcijas sortiments iekļauj sevi pozīcijas, no melna metāla līdz nerūsējošam tēraudam un metāla konstrukcijām.

 

Mūsu produkcija:

Mūsu pieredze un rūpes par katru klientu padarīs mūsu sadarbību par uzticamu un abpusēji izdevīgu.

Mūsu specialisti palīdzēs ar lielāko prieku